Poptávkový formulář ke stažení 

Zaujalo Vás naše zábradlí a nevíte si rady? Chcete vypočítat cenu? Kontaktujte nás vyplněním poptávkového formuláře!

* Jméno a příjmení:

Firma:

IČO:

DIČ:

* Město / obec:

* Email:

* Telefon:

Použití:

Materiál:

Madlo:

Umístění:

Cenové požadavky:

Druh výplně:

Způsob kotvení

Služba:

Doprava:

Vodící madlo na zeď:

Vyberte požadovaný typ zábradlí

Seo servis

Seo servis

Seo servis

Seo servis

Seo servis

Seo servis

Rozměry strany A

Rozměry strana B

Rozměry strany C

Délka vodícího madla

Vaše požadavky:

Fotografie, výkresy, náčrtky:

Vybrat soubor   .jpg, .jpeg, .png, .pdf, .doc, .docx, .rar, .zip
Odeslat poptávku
Odesílání
Zpráva byla odeslána. Do 24 hodin Vás budeme kontaktovat.

Poptávka zábradlí

Dobrý den,

děkuji Vám, že jste oslovili naši firmu a věřte, že uděláme maximum pro to, abyste byli spokojeni.

Tímto Vás žádáme o vyplnění poptávkového formuláře níže. Dle vyplněných požadavků Vám vypracujeme cenovou nabídku a zašleme zpět na uvedený e-mail.

Vyplněním poptávkového formuláře tzn. zadáním osobních údajů souhlasí zákazník s tím aby hospolečnost HK Zábradlí na základě tohoto vyplněného formuláře kontaktovala telefonicky či e-mailem, vypracovala cenovou nabídku a po oboustranném odsouhlasení této nabídky vystavila fakturu. Cenová nabídka není závazná a bez jejího odsouhlasení, jehož forma musí být písemná (prostřednictvím e-mailu) firma HK Zábradlí není opravněna fakturu vystavit. Dále zákazník souhlasí s tím, aby v případě požádavku zaslání zboží na dobírku poskytla firma HK Zábradlí jeho zadané informace smluvnímu přepravci. V případě  požadované montáže zákazník souhlasí  s tím, aby byly jeho osobní údaje poskytnuty montážní firmě, která je stejně jako přepravci či zaměstnanci firmy HK Zábradlí s.r.o. vázána mlčenlivostí.

Vyplnění poptávkového formuláře slouží jednorázově a neopravňuje firmu HK Zábradlí ,vyjma splění zákonné povinosti, k uchovávání dat.

Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU)2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46 EYS (Obecně nařízení ochraně osobních údajů). GDPR-General Data Protection Regulation.