O nás

 

Společnost HK Zábradlí s.r.o. vznikla 15. 11. 2016 z dlouhodobé spolupráce s firmou Truhlářství David Klapka založenou 1. 7. 2006. Truhlařství David Klapka měla prodej a montáž zábradlí jako doplňkovou službu a na stálé dotazování zákazníků a větší požadavky trhu jsme založili v roce 2014 internetový obchod www.hkzabradli.cz . O dva roky později jsme pro své zákazníky a kvalitu prodávaných výrobků založili právnickou firmu HK Zábradlí s.r.o. jejímž jednatelem je David Klapka a spolumajitelem Libor Pavlíček. Hlavním motem Firmy HK Zábradlí s.r.o. je Vám nabízet kvalitní výrobky a montáž zábradlí s vysoce proškolenými montéry. V současné době disponujeme čtyřmi montážními firmami, které se starají o kvalitní a včasnou montáž a pěti zaměstnanci, kteří se starají o chod a podporu celé firmy.

V prosinci 2019 jsme pro své Slovenské sousedy také vytvořili intrnetový obchod www.ni-ta.sk. Název internetového obchodu NI-TA.SK vznikla po dlouhodobé spolupráci s firmou NI-TA Metal s.r.o. která měla sídlo v Levice okres Nitra. Firma NI-TA Metal s.r.o. ukončila v roce 2017 působení na slovenském trhu a přerušila tak dobře navázané vztahy. V roce 2019 se rozhodl firma HK Zábradlí s.r.o. ČR koupit webowé stránky a cílem naší společnosti je vrátit na území SK kvalitní systém montovaného zábradlí.

 

Pokud hledáte levné a zároveň kvalitní zábradlí jste na správném místě. Nabízíme certifikované hliníkové a nerezové zábradlí pro venkovní i vnější použití.  Montáž zábradlí funguje jako klasická stavebnice, takže realizace díla je velmi snadná. Jednotlivé stavební díly, dílce, sestavy i konstrukce jsou řádně prozkoušené a splňují přísné bezpečností zásady. Osvědčení o shodě řízení výroby je k nahlédnutí v sídle firmy.

Snažíme se vyjít vstříc všem vašim přáním a požadavkům a stále zdokonalujeme webové stránky tak, aby byl váš výběr co nejkomfortnější. Pomocí konfigurátoru zábradlí si sami můžete složit své zábradlí a spočítat cenu. S konečnou úpravou vám rád pomůže proškolený pracovník, kterého můžete kontaktovat přímo telefonicky nebo na základě Poptávkové formuláře či e-mailu.  Vypracujeme vám zdarma cenovou nabídku, která bude vytvořena položkově, takže sami dobře uvidíte, které komponenty či spotřební materiál jsou v ní zahrnuty.

Pokud byste si na montáž našeho hliníkového a nerezového zábradlí netroufli sami, rádi ji pro vás zrealizujeme. Naši zkušení montážníci k vám na základě vašeho požadavku přijedou, odborně zaměří a my zpracujeme cenovou nabídku.

Navštívit nás můžete i přímo v naší vzorkové prodejně HK Zábradlí (okres Hradec Králové), či v naší pobočce v Zaječově (okres Beroun)

V těchto pobočkách si můžete své zábradlí bezplatně vyzvednout. Zábradlí vám  nařežeme dle vašich požadavků a připravíme tak, abyste si své zboží bezpečně dovezli domů.  Pokud budete chtít zábradlí zaslat, stačí zadat do požadavků a my vám zboží dopravíme prostřednictvím našeho smluvního přepravního partnera.

Seo servis     

Zaujalo Vás naše zábradlí a nevíte si rady? Chcete vypočítat cenu? Kontaktujte nás vyplněním poptávkového formuláře!


* Jméno:

Firma:

IČO:

DIČ:

* Město / obec:

* Email:

* Telefon:

Použití:

Materiál:

Madlo:

Umístění:

Cenové požadavky:

Druh výplně:

Způsob kotvení

Služba:

Doprava:

Madlo na zeď:

Vyberte požadovaný typ zábradlí


Seo servis


Seo servis


Seo servis


Seo servis


Seo servis


Seo servis

Rozměry strany A

Rozměry strana B

Rozměry strana C

Vaše požadavky:

Fotografie, výkresy, náčrtky:

Vybrat soubor   .jpg, .jpeg, .png, .pdf, .doc, .docx, .rar, .zip
Odeslat poptávku
Odesílání
Zpráva byla odeslána. Do 24 hodin Vás budeme kontaktovat.