Naše obchody

Společnost HK Zábradlí s.r.o. vznikla 15. 11. 2016 z dlouhodobé spolupráce s firmou Truhlářství David Klapka založenou 1. 7. 2006. Truhlařství David Klapka měla prodej a montáž zábradlí jako doplňkovou službu a na stálé dotazování zákazníků a větší požadavky trhu jsme založili v roce 2014 internetový obchod www.hkzabradli.cz . O dva roky později jsme pro své zákazníky a kvalitu prodávaných výrobků založili právnickou firmu HK Zábradlí s.r.o. jejímž jednatelem je David Klapka a spolumajitelem Libor Pavlíček.

V prosinci 2019 jsme pro své Slovenské sousedy také vytvořili intrnetový obchod www.ni-ta.sk. Název internetového obchodu NI-TA.SK vznikla po dlouhodobé spolupráci s firmou NI-TA Metal s.r.o. která měla sídlo v Levice okres Nitra. Firma NI-TA Metal s.r.o. ukončila v roce 2017 působení na slovenském trhu a přerušila tak dobře navázané vztahy. V roce 2019 se rozhodl firma HK Zábradlí s.r.o. ČR koupit webowé stránky a cílem naší společnosti je vrátit na území SK kvalitní systém montovaného zábradlí.

Hlavním motem Firmy HK Zábradlí s.r.o. je Vám nabízet kvalitní výrobky a montáž zábradlí s vysoce proškolenými montéry. V současné době disponujeme čtyřmi montážními firmami, které se starají o kvalitní a včasnou montáž a pěti zaměstnanci, kteří se starají o chod a podporu celé firmy.

 

Internetové obchody:

https://hkzabradli.cz  Prodej a montáž zábradlí

https://zabradli-shop.cz  Prodej a montáž zábradlí

https://www.hkpalubky.cz/  Prodej hliníkových palubek a obkladů 

https://dd-truhlarstvi.cz Prodej interiérových dveří

Propagační web:

https://prozabradli.cz  Prezentace 

 

Internetové obchody:

https://ni-ta.sk Predaj a montáž zábradlí

 

Děkujeme všem našim zákazníkům za důvěru, kterou k nám vložili. 

 

Za firmu HK Zábradlí s.r.o Libor Pavlíček.