Společnost HK Zábradlí s.r.o. vznikla 15. 11. 2016 z dlouhodobé spolupráce s firmou Truhlářství David Klapka založenou 1. 7. 2006. Truhlařství David Klapka měla prodej a montáž zábradlí jako doplňkovou službu a na stálé dotazování zákazníků a větší požadavky trhu jsme založili v roce 2014 internetový obchod www.hkzabradli.cz . O dva roky později jsme pro své zákazníky a kvalitu prodávaných výrobků založili právnickou firmu HK Zábradlí s.r.o. jejímž jednatelem je David Klapka a spolumajitelem Libor Pavlíček. Hlavním motem Firmy HK Zábradlí s.r.o. je Vám nabízet kvalitní výrobky a montáž zábradlí s vysoce proškolenými montéry. V současné době disponujeme čtyřmi montážními firmami, které se starají o kvalitní a včasnou montáž a pěti zaměstnanci, kteří se starají o chod a podporu celé firmy.

V prosinci 2019 jsme pro své Slovenské sousedy také vytvořili intrnetový obchod www.ni-ta.sk. Název internetového obchodu NI-TA.SK vznikla po dlouhodobé spolupráci s firmou NI-TA Metal s.r.o. která měla sídlo v Levice okres Nitra. Firma NI-TA Metal s.r.o. ukončila v roce 2017 působení na slovenském trhu a přerušila tak dobře navázané vztahy. V roce 2019 se rozhodl firma HK Zábradlí s.r.o. ČR koupit webowé stránky a cílem naší společnosti je vrátit na území SK kvalitní systém montovaného zábradlí.

Hlavice pro spojení madla 50mm ze stojkou 40mm s kloboučkem. Barva BRONZ

Výrobce:HK Zábradlí s.r.o.

Model:KB1015-1

Barva Bronz

Materiál Hliník

Dostupnost: 396

Množstevní jednotka (MJ): ks

Cena: 99 Kč
Bez daně: 82 Kč
Množství:
Nic ke stažení

Hlavice na madlo 50mm a sloupek 40mm s kloboučkem

Používá se pro rovné uchycení madla zábradlí na stojku. K uchycení je použit  Vrut B. Klobouček slouží k zakrytí vrchní části sloupku.

 

 

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: