Vážení zákazníci, v souladu s nařízením vlády je až do odvolání pozastaven maloobchodní prodej. Pro velkoobchodní prodej zůstává naše provozovna otevřena v běžné provozní době 7-12.00, 13.00-16.00 hod. Nadále je pro maloobchodní i pro velkoobchodní prodej plně k dispozici náš e-shop: www.hkzabradli.cz, jehož prostřednictvím můžete uskutečnit své nákupy a zboží si nechat bezpečně doručit přepravní službou nebo si domluvit osobní odběr na naší adrese, kdy vám zboží nachystáme, zabalíme a vy si ho bezkontaktně vyzvednete, aniž byste museli navštívit naši prodejnu.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám rádi plně k dispozici na telefonním čísle: +420 720 967 608 a e-mailové adrese: info@hkzabradli.cz

Přejeme vám všem pevné zdraví a dostatek psychické i fyzické odolnosti!

                                                 

  

Společnost HK Zábradlí s.r.o. vznikla 15. 11. 2016 z dlouhodobé spolupráce s firmou Truhlářství David Klapka založenou 1. 7. 2006. Truhlařství David Klapka měla prodej a montáž zábradlí jako doplňkovou službu a na stálé dotazování zákazníků a větší požadavky trhu jsme založili v roce 2014 internetový obchod www.hkzabradli.cz . O dva roky později jsme pro své zákazníky a kvalitu prodávaných výrobků založili právnickou firmu HK Zábradlí s.r.o. jejímž jednatelem je David Klapka a spolumajitelem Libor Pavlíček. Hlavním motem Firmy HK Zábradlí s.r.o. je Vám nabízet kvalitní výrobky a montáž zábradlí s vysoce proškolenými montéry. V současné době disponujeme čtyřmi montážními firmami, které se starají o kvalitní a včasnou montáž a pěti zaměstnanci, kteří se starají o chod a podporu celé firmy.

V prosinci 2019 jsme pro své Slovenské sousedy také vytvořili intrnetový obchod www.ni-ta.sk. Název internetového obchodu NI-TA.SK vznikla po dlouhodobé spolupráci s firmou NI-TA Metal s.r.o. která měla sídlo v Levice okres Nitra. Firma NI-TA Metal s.r.o. ukončila v roce 2017 působení na slovenském trhu a přerušila tak dobře navázané vztahy. V roce 2019 se rozhodl firma HK Zábradlí s.r.o. ČR koupit webowé stránky a cílem naší společnosti je vrátit na území SK kvalitní systém montovaného zábradlí.

Pohyblivá hlavice na madlo 50mm a sloupek 40mm

Výrobce:HK Zábradlí s.r.o.

Model:KS1002-1

EAN: 8594191546468

Barva Silver

Materiál Hliník

Dostupnost: 384

Množstevní jednotka (MJ): ks

Cena: 121 Kč
Bez daně: 100 Kč
Množství:
Nic ke stažení

Pohyblivá hlavice na madlo 50mm a sloupek 40mm s kloboučkem

Používá se pro uchycení madla zábradlí na stojku. K uchycení je použit  Vrut B. Klobouček slouží k zakrytí vrchní části sloupku.

 

 

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: