Zábradlí na schody model B3 boční

Výrobce:hkzabradli.cz

Model:B3B

Dostupnost: 20

Cena s DPH: 2 024 Kč
Cena bez DPH: 1 673 Kč
  • 2 ks/bm. Cena 2 024 Kč za 1ks/1bm
  • 3 ks/bm. Cena 1 853 Kč za 1ks/1bm
  • 4 ks/bm. Cena 1 768 Kč za 1ks/1bm
  • 5 ks/bm. Cena 1 723 Kč za 1ks/1bm
  • 6 ks/bm. Cena 1 688 Kč za 1ks/1bm

Dostupné varianty:

* Barva:

Množství:
Minimální objednatelné množství tohoto zboží je 2

Zábradlí model B3B    

Hliníkové kulaté zábradlí na schody s bočním kotvením.

 

Tohoto modelu lze vyrobit v barevném provedení silver a bronz.

 

Uvedená cena je průměrná cena tohoto modelu ze 2bm (běžný metr) materiálu o celkové výšce 1000mm a čtyřech vodorovných výplní. To znamená kotvení, sloupky, madlo, výplně, záslepky, pera (bez montáže, dopravy a spotřebního materiálu).

Rozměry tohoto modelu zábradlí se upravují dle potřeby a umístění z 6m profilů. Nejedná se o samostatné 1 metrové celky, ale vše se staví na místě postupně. Všechny rozměry se tak dají upravit pro dané místo a konkrétní potřeby.

 

Tento model je vhodný pro umístění do vnitřních i venkovních prostor.

 

Proto Vás chceme při objednávce nebo požadavku o cenovou nabídku požádat o bližší specifikaci místa, kde se bude dané zábradlí nacházet (fotografie, rozměry, nákresy, stručný popis, atd...). Tyto údaje nám můžete poslat na email: info@hkzabradli.cz.  My následně v co nejkratším čase vyhotovíme cenovou nabídku, kterou Vám zašleme zpět na Váš e-mail.

 

Maximální délka profilů je 6m v celku. Profily se nechají dále spojkami nastavovat. Při objednávce vždy dopočítáváme do celých metrů. 

 

Montáž je velice jednoduchá, je ale potřeba zachovat správný technologický postup a všechny potřebné výztuhy, kotvy a spojky. Doporučujeme zhlédnout podrobně naše instruktážní video a řídit se postupem, který je zde vytvořen.  Modely zábradlí s vodorovnou výplní není vhodné do prostor, kde se mohou vyskytovat děti. Vodorovné příčky děti mohou snadno přelézt. Tento model zábradlí pak nemusí projít kontrolou při kolaudaci.

Seznam položek na 1bm zábradlí

 

 

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: