Recenze

 

 

 


Alena Vlková 
1 recenzí
Velice pěkné provedení zábradlí. Můj model byl v barvě bronz a každá návštěva, která zábradlí vidí, si myslí, že se jedná o nerezové zábradlí. Prodejce nabízí dopravu TopTrans, která je zdarma, ale příště bych raději volila osobní doručení samotnou firmou HK Zábradli.

Miroslav Zedník
1 recenzí
Dobrý večer, chceme poděkovat za moc pěkné zábradlí moc se nám líbí a děkujeme.

Marie Souckova 
1 recenzí
Tuto firmu nemohu jinak nez doporucit.Skvela komunikace, prijemne a ochotne jednani i vystupovani. Zabradli privezl sam dodavatel Hk zabradli,montaz probehla v naprostem poradku. Super material za super cenu!

Aleš Polýnek 
1 recenzí
Nedavno jsem si obednal madlo na schody spolecne s kotvemy.Byl jsem spokojen s materialem,jednoduchou montazi,vcetne popisu montaze,rychlosti vyrizeni a dodavky.Muzu jen doporucit.

Petr Nový 
 
1 recenzí
Naprostá spokojenost, jak se zábradlím tak i s montáží. Technik mi vše vysvětlil, dovezl ukázat vzorky a poradil mi co pro mé schody bude nejlepší. Montáž proběhla v termínu, tak jak jsme se domluvili. Na jaře tuto firmu opět využiji pro venkovní zábradlí.

Pozdena Vladimír
 
 
 
 
 
 
1 recenzí
Dobrý den Konečně 9/2015 jsem dokončil a mám slušné zábradlí na terase zhotovené r. 2007. Děkuji za pomoc. Ještě se na Vás obrátím se zábradlím na schody. Pozdena

Šárka Holubová 
1 recenzí
Toto zábradlí jsem si koupila, v kombinaci s dubovým madlem vypadá jak nerezové. Tato firma je velice solidní. Se zábradlím jsem nadmíru spokojená a mohu doporučit
 

.